Stariz İnşaat İç Mimarlık, mimari tasarım, proje yönetimi ve uygulamaları alanlarında projeler yürütmekte ve hizmet vermektedir.
Otel, yaşam alanı, konut, ofis, kurumsal yapı ve iş merkezi gibi farklı mekan ve yapıların anahtar teslimi ince yapı işlerini yürütmekte ve mimari uygulamalarda danışmanlık hizmeti vermektedir. Otel yatırımları ve yaşam alanları için ihtiyaç duyulabilecek tüm iç mimarlık uygulamaları ve dekorasyon işleri için projeler yürütmekte ve mimari uygulamalarda profesyonel çözümler sunmaktadır.


Yaşam alanlarına dair her türlü dekorasyon ihtiyacına çözüm getiren Stariz İnşaat Yapı, özel üretim mobilyaların yanı sıra aksesuar, döşemelik ve perdelik kumaşlar, duvar kağıtları, aydınlatma, banyo ve mutfak mobilyaları gibi birçok farklı alanı da bünyesinde bulundurmaktadır.


Turizm sektöründeki yatırımcılara fikir vermesi amacıyla web sayfamızda 2 tip otel odası sergilenmektedir. Stariz İnşaat Yapı sağlamış olduğu bu imkan sayesinde,yatırımcılar oda ve genel mekan mobilyaları ile ilgili kritikleri şantiye aşamasından önce bu mekanlarda yapabilme imkanı bulabilmektedirler.
Stariz İnşaat müşterilerine verdiği iç mimari tasarım, konsept geliştirme, ürün seçimi ve dekorsyon danışmanlığı hizmetlerinin dışında alanında uzmanlaşmış teknik ekibi ile hem yurtiçi hem de yurtdışı projelerinde aktif bir rol oynayarak rasyonel çözümler ile estetiğin birleştirilebileceğini kanıtlamakta ve müşterilerinin beklentilerini başarıyla karşılamaktadır.